Nejsme kancelář. Jsme parta milovníků designu, přírody i řemesla. A propojujeme to dohromady, abyste vy mohli přestat snít a začít žít váš sen o místě, kde možná najdete i sami sebe.

Jsme různí a přitom tak stejní

Ale spojuje nás chuť si ten život pořádně užít!

Jirka Veselka

“Vesy je naše pravá i levá ruka. Řeší obchod s koordinací výroby. A když se zrovna nevěnuje klientům, tak si rád dá partičku pokru.”

Láďa Trpák

Snílek, zahradník i běžec. Láďa rád hledá nové cesty a přístupy. Baví ho propojovat lidi, i technologie. Miluje přírodu a inspiraci, kterou přináší.

Monika Kovářová

Monča dokáže propojovat lidi a nabít je pozitivní energií. Dříve rozjížděla výdejny radosti v ZOOTu a dnes nám pomáhá jak s interiéry, tak koncepcemi.

Iveta Chládková

Ivča je sice původně oděvní návrhářka, ale dokáže obléknout i interiér tak, až to bere dech 🙂 Takové ty drobnosti, které dokáží prostor zútulnit a rozsvítit. Ostatně její lustry z ramínek dnes zdobí nejeden obývák. Kromě toho se směje celý den a je tím neuvěřitelně nakažlivá. A co vy, necháte se nakazit?

Petr Syrovátka

Petra potkáte na dílně, kde se jisto-jistě mazlí s nějakou fošnou, či láskypně hladí jednu ze svých mašin. Jeho více jak 30 let zkušeností se dřevem je ke nezaplacení. A když budete chtít, tak vás provede svým voňavým královstvím během vzniku Vašeho domu

Michal Trpák

Michal je vizionář, sochař, skialpinista i mořeplavec. Vytvořil desítky soch z různých materiálů, postavil první betonový organický dům, či jako první vytvářel sochy robotem. Teď maká na první obytné soše vytištené z betonu robotem. Kromě toho pořádá výstavu Umění ve městě v Českých Budějovicích a stál i u zrodu pražského sochařského festivalu Sculpture line.

Petr Hrubeš

Petra zastihnete nejčastěji s telefonem v ruce nebo u ucha a na cestách. Je to hvězda našeho prodejního týmu, když vás bude zajímat nějaký náš produkt, bude vám o něm hezky vyprávět.

Lea Srbová

Růžové brýle a sluchátka odkládá jen zřídka. Je tu pro všechno, co je zrovna potřeba. Pro věci marketingové, na sítích, výstavy. A když zrovna nepracuje, jede na kole nebo motorce.