O NÁS

Nejsme kancelář. Jsme parta milovníků designu, přírody i technologií. A propojujeme to dohromady, abyste vy mohli přestat snít a začít žít váš sen o místě, kde možná najdete i sami sebe.


Tak už si udělejte čas a začněte si námi. Zasloužíte si to. Teď. Teď. Teď. 

Jsme různí a přitom tak stejní

Ale spojuje nás chuť si ten život pořádně užít!

Michal Trpák

Michal je vizionář, sochař, skialpinista i mořeplavec. Vytvořil desítky soch z různých materiálů, postavil první betonový organický dům, či jako první vytvářel sochy robotem. Teď maká na první obytné soše vytištené z betonu robotem. Kromě toho pořádá výstavu Umění ve městě v Českých Budějovicích a stál i u zrodu pražského sochařského festivalu Sculpture line. 

Petr Šindelář

Petr je duší muzikant a architekt. Kromě toho umí uběhnout sto kilometrů nebo (skoro) vyhrát olympiádu na snowboardu. Naopak nemá ambici stavět věci, které tu zůstanou navěky. Jeho ideálem je, když poté, co stavba doslouží, jde rozebrat a materiál znovu použít (tak, jak to často dělali naši předkové) a na pozemku po ní nezůstanou žádné stopy.

Ferdinand Leffler

Ferda je nadšený cyklista, běžec i tenista. Jako oceňovaný zahradní architekt umí navrhnout zahradu snů a propojit tak svět uvnitř i vně. Stál u zrodů televizních pořadů i knížek, posbíral řadu ocenění, ale stejně jako my zůstává hledačem symbiózy mezi člověkem a přírodou.

Jakub Mareš

Jakub je architekt i snílek s touhou vytvářet Království nebeské už tady na Zemi. Na začátku všech aktivit jeho značky ksvětu. stála architektonická myšlenka s chutí věci měnit. S jeho jménem se ale pojí aktivity jako Náplavka k světu, Kontejnery k světu, PechaKucha Night Plzeň a uspořádání prvního TEDxu v Plzni, nebo teď i automatická půjčovna koloběžek. Kromě toho je i posedlý posedy :)

Monika Kovářová

Monča miluje slunce a moře. Možná i díky tomu dokáže propojovat lidi a nabít je pozitivní energií. Dříve rozjížděla výdejny radosti v ZOOTu a vybírala všechny ty holky, které se umí na zákazníka usmát a udělat jim lepší den. Dnes vás s úsměvem provede realizací vašeho snu o tom VAŠEM místě nejen v přírodě.

Kateřina Nováková

Kateřina miluje Experimenty všeho druhu. Hlavu plnou nápadů, každý z nich by potřeboval minimálně 6 lidí a dva roky práce, znáte to. Učí na ČVUT z nadšení. Je spolupůvodcem nápadu na Experimentální atelier v Molabu, kde se studenty zkoumá možnosti netradičních materiálů i navrhovacích postupů, zejména ji láká odpad. Momentálně se baví tiskem z recyklovaných plastů. Je libo třeba originální světlo nebo náušnice?

Láďa Trpák

Další vizionář, snílek i běžec. Láďa rád hledá nové cesty a přístupy. Baví ho propojovat lidi, i technologie. Miluje přírodu a inspiraci, kterou přináší. I proto stál u zrodu prvních altánů a saun KIJUKIJU, či vlastní dřevostavby zateplené konopnou izolací, která uměla hodpodařit s vodou. Vodu vnímá jako základní element, který by měl v nějaké podobě být u každé stavby. 

Iveta Chládková

Ivča je sice původně oděvní návrhářka, ale dokáže obléknout i interiér tak, až to bere dech :) Takové ty drobnosti, které dokáží prostor zútulnit a rozsvítit. Ostatně její lustry z ramínek dnes zdobí nejeden obývák. Kromě toho se směje celý den a je tím neuvěřitelně nakažlivá. A co vy, necháte se nakazit?