Nejsme kancelář. Jsme parta milovníků designu, přírody i řemesla. A propojujeme to dohromady, abyste vy mohli přestat snít a začít žít váš sen o místě, kde možná najdete i sami sebe.

Jsme různí a přitom tak stejní

Ale spojuje nás chuť si ten život pořádně užít!

Monika Kovářová

Monča miluje slunce a moře. Možná i díky tomu dokáže propojovat lidi a nabít je pozitivní energií. Dříve rozjížděla výdejny radosti v ZOOTu a vybírala všechny ty holky, které se umí na zákazníka usmát a udělat jim lepší den. Dnes vás s úsměvem provede realizací vašeho snu o tom VAŠEM místě nejen v přírodě.

Láďa Trpák

Snílek, zahradník i běžec. Láďa rád hledá nové cesty a přístupy. Baví ho propojovat lidi, i technologie. Miluje přírodu a inspiraci, kterou přináší. I proto stál u zrodu prvních altánů a saun KIJUKIJU, či vlastní dřevostavby zateplené konopnou izolací, která uměla hodpodařit s vodou. Momentálně rozvíjí projekty posedů www.kupsiposed.cz, stavebnice designových dřevostaveb www.bayaya.cz, a 3D tisk domů www.scoolpt.com.

Iveta Chládková

Ivča je sice původně oděvní návrhářka, ale dokáže obléknout i interiér tak, až to bere dech 🙂 Takové ty drobnosti, které dokáží prostor zútulnit a rozsvítit. Ostatně její lustry z ramínek dnes zdobí nejeden obývák. Kromě toho se směje celý den a je tím neuvěřitelně nakažlivá. A co vy, necháte se nakazit?

Petr Šindelář

Petr je duší muzikant a architekt. Kromě toho umí uběhnout sto kilometrů nebo (skoro) vyhrát olympiádu na snowboardu. Naopak nemá ambici stavět věci, které tu zůstanou navěky. Jeho ideálem je, když poté, co stavba doslouží, jde rozebrat a materiál znovu použít (tak, jak to často dělali naši předkové) a na pozemku po ní nezůstanou žádné stopy.

Petr Syrovátka

Petra potkáte na dílně, kde se jisto-jistě mazlí s nějakou fošnou, či láskypně hladí jednu ze svých mašin. Jeho více jak 30 let zkušeností se dřevem je ke nezaplacení. A když budete chtít, tak vás provede svým voňavým královstvím během vzniku Vašeho domu

Ferdinand Leffler

Ferda je nadšený cyklista, běžec i tenista. Jako oceňovaný zahradní architekt umí navrhnout zahradu snů a propojit tak svět uvnitř i vně. Stál u zrodů televizních pořadů i knížek, posbíral řadu ocenění, ale stejně jako my zůstává hledačem symbiózy mezi člověkem a přírodou.

Michal Trpák

Michal je vizionář, sochař, skialpinista i mořeplavec. Vytvořil desítky soch z různých materiálů, postavil první betonový organický dům, či jako první vytvářel sochy robotem. Teď maká na první obytné soše vytištené z betonu robotem. Kromě toho pořádá výstavu Umění ve městě v Českých Budějovicích a stál i u zrodu pražského sochařského festivalu Sculpture line.

Jakub Mareš

Jakub je architekt i snílek s touhou vytvářet Království nebeské už tady na Zemi. Na začátku všech aktivit jeho značky ksvětu. stála architektonická myšlenka s chutí věci měnit. S jeho jménem se ale pojí aktivity jako Náplavka k světu, Kontejnery k světu, PechaKucha Night Plzeň a uspořádání prvního TEDxu v Plzni, nebo teď i automatická půjčovna koloběžek. Kromě toho je i posedlý posedy 🙂